Netflix Ubisoft ortaklığında mobil oyun geliyor

Netflix Ubisoft ortaklığı

Netflix Ubisoft ortaklığında mobil oyun geliyor

ABONE OL 

Mobil oyun sektörüne adım atan Netflix Ubisoft ile ortaklık yaptığını ve ortaklık sonucunda 3 mobil oyunun piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Netflix Ubisoft Ortaklığında Mobil Oyun Geliyor

Netflix’in son çıkardığı Apptopia oyunu 24 milyon kez indirildi ve günlük 1.7 milyon oyuncuya sahip. Netflix oyun sektöründe iddialı adım atmaya devam ediyor. Ubisoft ile ortak bir projeye başladıklarını açıklayan şirket, Valiant Hearts devam oyunu, yeni bir Mighty Quest ve çıkacak Assassin’s Creed dizisiyle bağlantılı bir oyun çıkacağını, oyunların en erken 2023 tarihinde erişilebilir hale gelecek.

Netflix Türkiye Fiyatlarına Zam Yapıldı

Netflix Türkiye‘de en son yapılan zamdan sonra fiyatlar Temel paket 26,99 TL, Standart paket 40,99 TL, Özel paket ise 54,99 TL olmuştu. 13 Eylül tarihi itibariyle yapılan zamla birlikte paket fiyatları şöyle olacak:

  • Temel paket: 37,99 TL
  • Standart paket: 57,99 TL
  • Özel paket: 77,99 TL

Şirket yetkilisinden gelen açıklama: “Yeni üye olacak kullanıcılarımız için yeni ücretler geçerli olacak, mevcut üyelerimizin tümü içinse bu değişiklik aşamalı olarak sunulacaktır. Mevcut üyelerimiz plan değişikliği yapmamışlarsa, üyelik ücretleri değişmeden 30 gün önce bir e-posta göndererek bilgilendirme yapacağız.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir