YouTube faydalı bir özellik yayınlamaya hazırlanıyor!

YouTube faydalı bir özellik yayınlamaya hazırlanıyor!

YouTube faydalı bir özellik yayınlamaya hazırlanıyor!

ABONE OL 

Dünyanın en çok kullanılan platformlarından biri olan YouTube, picture-in-picture adı verilen resim içinde resim isimli bir özelliği birkaç gün içinde iOS üzerinden Premium kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor.

YouTube Resim İçinde Resim Özelliği Sunacak

Netflix kullanıcıları bir şeyler izlerken uygulamadan çıktığı bazı durumlarda ekranın bir köşesinde izlenen dizi ya da film devam edebiliyor ve telefonda bir şeylerle uğraşılırken aynı zamanda ekranın üst ya da alt köşesinden Netflix’te istediği yapımı izlemeye devam edebiliyor. Video paylaşım platformunda da benzer bir özellik çalışmaları sürüyor.

iOS için resim içinde resim özelliği

Yukarıdaki görselde de göründüğü gibi telefonun ekranının bir köşesinde açtığımız video izlemeye devam edilebilecek. Tabii ki bu özellik yalnızca Premium kullanıcılarına sunulacak.

Bir iOS akıllı telefon mu kullanıyorsunuz? Öyleyse, Resim İçinde Resim özelliği kullanıma sunuluyor ve birkaç gün içinde tüm iOS 15+ cihazlarda kullanılabilecek.

Bazı Premium kullanıcılarının test ettiği bir özellik olan resim içinde resim özelliğini test eden bir kullanıcının attığı tweetin ardından platformun resmi Destek Twitter hesabının verdiği yanıtta ortaya çıkan özellik fazlasıyla verimli kullanılabilir.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.