YFI 100 bin dolara ulaşacak mı?

 YFI 100 bin dolara ulaşacak mı?

yearn.finance (YFI) yalnızca 30 bin arzıyla fiyatı oldukça yükselen DeFi projeleri arasında en önde gidenler arasında yer alıyor. Kısa sürede bu kadar fazla yükselen ‘YFI 100 bin dolara ulaşabilecek mi?‘ sorularına akıllara getirdi.

YFI 100 Bin Dolara Ulaşır Mı?

YFI hakkında ünlü isimlerden de açıklamalar geliyor. BitMEX’in CEO’su Arthur Hayes yaptığı son açıklamada YFI projesinin 100 bin dolara ulaşacağına inandığını açıkladı. YFI kısa sürede birçok büyük kripto para borsasından listelenmiş ve fiyatı 44 bin dolara kadar yükselmişti.

yearn.finance toplam arzın 30 binde sabit kalıp kalmaması için oylama açmıştı. Bu oylamada ise yüzde 96 gibi yüksek bir oranda arzın sabit kalması yönünde oy kullanıldı.

DeFi Nedir?

Decentralized Finance (Merkeziyetsiz Finans) kelimelerinin kısaltması olarak bilinen DeFi herhangi bir merkeze ihtiyaç duymayan bir finans modelidir. Kısa sürede ciddi bir gelişme kat eden kripto paralar ve dijital paraların çalışacağı altyapı teknolojilerinin oluşturulması için kullanılıyor.

DeFi
DeFi Projeleri Balon Mu?

Her ne kadar kendi düzeni de olsa ve gelecek vaat etse de DeFi projelerinin balon olduğu düşünülüyor. Kripto para projeleri ile karşılaştırıldığında ortaya herhangi bir proje koymadıkları ve yalnızca para kazanmak için çalışmalar yapıldığı iddia ediliyor. Birçok uzman DeFi’nin bir balon olduğunu ve bir gün patlayacağını dile getiriyor.

YFI sizce de 100 bin dolara ulaşabilir mi? Yorumlarda belirtin.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir