Yeni Trackmania oyunu ücretsiz olarak çıkış yaptı

Yeni Trackmania oyunu ücretsiz olarak çıkış yaptı

Yeni Trackmania oyunu ücretsiz olarak çıkış yaptı

ABONE OL 

Ubisoft tarafından piyasaya sürülen yeni Trackmania oyunu ücretsiz olan bir Starter sürümü ile satışa çıktı. Starter sürümü dışında 44.99 TL değerinde Standart sürüm ve 135 TL değerinde bir yıllık Club erişimi seçenekleriyle piyasaya sürüldü.

Ubisoft Nadeo, hızlı öğrenilen ama ustalaşmanın kolay olmadığı ve güncel bir tasarımla birleştirdiği, dünyanın en büyük ve en zorlayıcı oyunlarından Trackmania Nations’ın yeni yapımı ile tekrar ortaya çıktı. Oyuncular düzenli olarak güncellenen yarışlarda kendileriyle veya rakipleriyle tek başına veya çoklu bir şekilde yarışabiliyor. Ek olarak yenilenmiş pist engelleri ve editörleri ile oyuncular kendi pistlerini yaratma şansı bulabiliyor. Aynı zamanda oyuncular yeni harita test sunucularının düzenledikleri pistleriyle topluluk içinde test etme ve oylama avantajından yararlanabiliyor.

Yeni Trackmania oyunu tanıtım videosu

Trackmania ayrıca yılda iki kez düzenlenen Grand League ile profesyonel seviyede maç yapma şansına erişebiliyor. Oyun topluluk etkinlikleri, oyun içi yarışmalar, uluslararası açık ligler ve tüm seviyelerden oyunculara e-spor sağlanması nedeniyle büyük bir ilgi görüyor.

Ücretsiz olan Starter sürümünde oyuncular Arcade Channel’ın yarattığı 25 pistte yarışabiliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir