Yeni Marvel dizisi Ms. Marvel tanıtıldı

Yeni Marvel dizisi Ms. Marvel tanıtıldı

Yeni Marvel dizisi Ms. Marvel tanıtıldı

ABONE OL 

Disney Plus platformunda yayınlanacak olan yeni Marvel dizisi Ms. Marvel‘dan ilk fragman geldi ve dizinin yayın tarihi açıklandı. Ms. Marvel karakterine odaklanılacak olan dizinin başrolünde Iman Vellani yer alıyor.

Yeni Marvel Dizisi Ms. Marvel Tanıtıldı

Başrolünde yukarıda da belirttiğimiz gibi Iman Vellani’nin yer alacağı dizinin oyuncu kadrosu Aramis Knight, Saagar Shaikh, Rish Shah, Zenobia Shroff, Mohan Kapur, Matt Lintz, Yasmeen Fletcher, Laith Naki, Azher Usman, Travina Springer ve Nimra Bucha şeklinde ve yönetmen koltuğunda Bad Boys for Life filmiyle tanıdığımız Adil El Arbi ve Bilall Fallah yer alacak. Elde edilen bilgilere göre karakterin dizi öncesinde Captain Marvel 2 filminde görüneceği açıklandı.

8 Haziran tarihinde Disney Plus platformunda yayınlanacak olan dizinin fragmanı da yayınlandı.

Disney Plus Nusret İle Anlaştı

Sosyal medyada başlatılan salt bae akımı ile fenomen olan ve dünyanın en ünlü restoran zincirlerinden biri haline gelen Nusr-et‘in dünya geneline yayılmasıyla büyük bir üne kavuşan Nusret Gökçe, Disney Plus ile anlaştı.

Yapılan anlaşma detayları ise şöyle; Nusret’in hayatı yarı belgesel yarı film tarzı bir yapım olacak, ismi açıklanmasa da yönetmen koltuğunda ABD’li ünlü bir yönetmen oturacak. Detaylar şimdilik bu kadar ancak yeni detaylar geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir