Obama Netflix’te belgesel seslendirecek

Obama Netflix'te belgesel seslendirecek

Obama Netflix’te belgesel seslendirecek

ABONE OL 

13 Nisan tarihinde Netflix‘te vahşi yaşam konulu bir doğa belgeseli olan Our Great National Parks yayınlanacak ve Barack Obama Netflix’te belgeselin sunucusu olacak karşımıza çıkacak.

Obama Netflix’te Belgesel Seslendirecek

Amerika Birleşik Devletleri’nin ilk siyahi başkanı Barack Obama, Nisan ayında çok farklı bir alanda karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Siyasetçi kimliğiyle tanıdığımız Obama, yeni Netflix doğa belgeselinin anlatıcısı olacak.

“Yürüyebilen bir balık. Dalgaları yakalamak isteyen sörf yapan su aygırları. Dünya üzerinde başka hiçbir yerde bulunmayan türler… İnsanlık bu vahşi yerleri korumaya başladığında, ne kadar önemli hale geleceklerini bilmiyorduk. Nesli tükenmekte olan türler için bir sığınak ve bilimsel araştırmalar için bir yuva.”

Obama Netflix’te Belgesel Seslendirecek

Obama’nın anlatımında Netflix platformunda yayınlanacak olan belgesel, Kaliforniya’daki Monterey Körfezi’ndeki parklardan, Kenya’daki Tsavo Ulusal Parkı’ndan ve Endonezya’nın yağmur ormanlarındaki Gunung Leuser Ulusal Parkı’ndan içerikler sunacak. Barack Obama’ya eşi Michelle Obama’nın da eşlik edeceği iddia ediliyor ancak eşlik edeceği yapım söz konusu belgesel mi farklı bir içerik mi bilinmiyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir