Yeni Apple Airpods’lar 2021 yılında tanıtılacak

Yeni Apple Airpods’lar 2021 yılında tanıtılacak

ABONE OL 

Apple kablosuz kulaklık serisinin yeni üyesini 2021 yılının ilk çeyreğinde duyuracak. Yeni Apple Airpods kablosuz kulaklık merakla bekleniyor. Ünlü analist Ming-Chi Kuo tarafından açıklanan bilgiye göre yeni kulaklıklar için bir süre daha beklememiz gerekecek.

Apple kullanıcılarının 2. nesil Apple Airpods Pro’yu beklemesi ise biraz daha uzun sürecek. 2. nesil Airpods Pro 2022 yılında tanıtılacak. Ünlü analist Ming-Chi Kuo‘ya göre 2021 yılının ilk çeyreğinde duyurulacak olan Airpods’lar bir hayli dikkat çekecek. Teknik detaylar hakkında henüz bir bilgi bulunmasa da yeni Airpods haberi Apple hayranlarını heyecanlandırmaya yetti.

Yeni Apple Airpods’lar Merakla Bekleniyor

Ünlü analist Ming-Chi Kuo ayrıca Airpods Pro’lar çok beğenildiği ve bununda diğer Airpods satışlarından anlaşıldığını vurguladı. Pro olmayan Apple Airpods’ların satışının %40‘a yakın düşmesi Pro’ya olan ilginin arttığını gösteriyor. İçinde bulunduğumuz 2020 yılının ikinci çeyreğinde 11-13 milyon adet 2. nesil Apple Airpods satılması hedefleniyor.

2020 yılında satılması beklenen 90 milyon adet Airpods’un 50-55 milyonunu 2. nesil Airpods’un oluşturması bekleniyor. Geriye kalan satışlarında Airpods Pro’dan oluşması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.