Yeni 1inch airdrop düzenlendi!

 Yeni 1inch airdrop düzenlendi!

1inch Exchange 25 Aralık tarihinde kullanıcılarına 2.000 adet 1inch token göndermişti. Bu token’ların değeri zamanla artarak binlerce dolara ulaşmıştı. Şimdi yeni bir airdrop etkinliği daha düzenleniyor.

Yeni 1inch Airdrop!

Çin yeni yılı sebebiyle 1inch airdrop etkinliği yeniden düzenleniyor. Bu defa son 20 gün içerisinde Uniswap kullanmış ancak 1inch alıp satmamış kullanıcılara dağıtılacak olan 1inch token’lar için bir şart daha bulunuyor. Bu şartta ise kullanıcıların 2021 yılında Uniswap’da en az 3 işlem gerçekleştirilmiş olması gerekiyor.

Uniswap kullanıcılarına toplamda 6 milyon adet 1inch token dağıtılacağı açıklandı. 1inch Foundation diğer platformlarla birlikte toplamda 82 milyon dolarlık airdrop dağıtmış olacak.

1inch Airdrop
Yeni 1inch airdrop düzenlendi!

Bir Önceki 1inch Airdrop Detayları

Eylül ayından önce 1inch Exchange isimli kripto para borsasında işlem yapmış kullanıcıların borsaya giriş yaparak almaya hak ettikleri airdrop’u ‘Claim‘ yapması gerekiyordu. Her kullanıcıya ortalama olarak 2.000 adet 1inch token gönderildiği paylaşılan ekran görüntülerinden anlaşıldı. 2.000 adet 1inch token ise airdrop düzenlenme tarihinde 5.200 dolara (yaklaşık 40 bin TL) karşılık geliyordu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir