Yatırım şirketi CEO’su: DeFi Bitcoin’i aşacak

 Yatırım şirketi CEO’su: DeFi Bitcoin’i aşacak

Pentera Capital isimli yatırım şirketi CEO’su Dan Morehead yaptığı açıklama ile Merkeziyetsiz Finans (DeFi) projelerinin Bitcoin‘i aşacağını belirtti. Yarım milyar dolardan daha fazla yatırıma yön veren CEO, bu açıklamalarıyla ses getirdi.

”DeFi Bitcoin’i aşacak”

Yatırım şirketinin yatırım yaptığı altcoinlerin performansının zayıf kaldığını belirten Dan Morehead, DeFi token’ların ortaya çıkması ile birlikte şirket fonlarının yüzde 123 kârda olduğunu belirtti. Açıklamalarına ise şöyle devam etti:

”Dünya DeFi’ye uyandı ve sermaye bu alan aktı.”

Bitcoin’in kripto para piyasasındaki etkisinin büyük olduğunu belirten CEO, Bitcoin fiyatının yukarı çıkması ihtimalinin sınırlı olduğunu belirtti. Ardında şu cümlelerle açıklamalarına devam etti:

”Belki fiyatı bir milyona kadar çıkabilir ama bu gerçekten olasılığının sınır noktası, çünkü Bitcoin’in piyasa değeri böylece sadece 100 trilyon dolar olan tüm dünya parasında 20 trilyon dolarlık bir rakama ulaşıyor.”

DeFi yatırımlarının Bitcoin’i aşacağını belirten Morehead, önümüzdeki 5 yıl içerisinde DeFi’nin Bitcoin’e 100 kat fark atmasını bekliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir