Yakamoz S-245 ilk fragmanı yayınlandı

Yakamoz S-245 ilk fragmanı yayınlandı

Yakamoz S-245 ilk fragmanı yayınlandı

ABONE OL 

Netflix platformunun yeni dikkat çekici yerli yapımı Yakamoz S-245 dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Into the Night evreninde geçen dizinin fragmanı heyecan yarattı.

Netflix’in sevilen yapımı Into the Night’ı bilmeyenler için kısa bir özet geçelim, yaşanan bir felaket sonucunda dünyadaki tüm canlılar güneşin doğmasıyla ölüyor ve bir ekip uçakla güneşten kaçmaya çalışıyor ve devamında olaylar gelişiyordu. Yerli yapım dizinin oyuncu kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ, Özge Özpirinçci, Ertan Saban, Onur Ünsal, Ecem Uzun, Jerry Hoffman, Güven Murat Akpınar, Ersin Arıcı, Hakan Salınmış ve Meriç Aral gibi isimler yer alıyor.

Yakamoz S-245 İlk Fragmanı

20 Nisan tarihinde yayınlanacak olan dizinin fragmanında yine Into the Night dizisinde gördüğümüz gibi güneşten kaçmaya çalışan bir grup insanın bir denizaltı takımıyla karşılaştığını, buraya sığındığını ancak denizaltı ekibiyle sıkıntılar yaşandığını görüyoruz. Dizinin yönetmen koltuğunda Tolga Karaçelik yer alıyor ve yapımı OGM Pictures üstlenmiş durumda. Dizinin fragmanı ise şöyle:

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.