Xiaomi’den mini klavye: MIIIW Air 85 Bluetooth

Xiaomi mini klavyesi MIIIW Air 85 Bluetooth'u tanıttı

Xiaomi’den mini klavye: MIIIW Air 85 Bluetooth

ABONE OL 

Xiaomi internet üzerinden yaptığı tanıtım ile mini bluetooth bağlantılı klavyesi MIIIW Air 85 Bluetooth cihazını tanıttı.

Xiaominin yeni mini bluetooth klavyesi ortaya çıktı

7.8 mm kalınlığa sahip ve yumuşak hatlara sahip klavye, tasarımıyla standart klavyelere göre ciddi bir fark yaratıyor ve yuvarlak tuşlara sahip olacak. Kullanıcıların deneyimi için ergonomik kısmı daha ağır basıyor ve daha kolay yazı yazılabilmesi için 8 derecelik yükseklik sunuyor. Tanıtımda belirtilene göre bir süre sonra ortaya çıkan parmak yorgunlukları azaltılıyor.

Cihazın bağlantısı çift modlu bağlantı desteği sunuyor, hem bluetooth hem de özel bir USB kablosuz alıcı ile cihazın bağlantısı yapılabiliyor.

MIIIW Air 85 Bluetooth hangi işletim sistemlerini destekliyor

Windows, MacOS, Android ve iOS sistemleri dahil pek çok işletim sistemi ve platformu destekleyen klavye, üzerinde bulunan 85 düğmesiyle farklı işlemler gerçekleştirirken işletim sistemi değiştirmek için bir tuş da barındırıyor.

Siyah ve pembe renk seçenekleriyle sunulacak olan mini klavye, 22 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunulacak ancak ne zaman ve hangi ülkelerde satılacağı henüz belli değil.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.