iOS 13.4.5 Beta 2 çıktı! İşte detaylar

iOS 13.4.5 Beta 2 çıktı! İşte detaylar

ABONE OL 

Geçtiğimiz gün iPhone SE 2020 modelini tanıtan Apple, işletim sistemi iOS için yeni bir beta güncellemesi de yayınladı. Bu beta ile birlikte Apple Müzik ve Instagram daha entegre şekilde çalışacak.

iPhone SE 2020 modelinin tanıtılmasının ardından geliştiricilere sunulan güncelleme hataların giderilmesi ve performansların iyileştirilmesini sağlamak amacıyla geliştirildiği duyuruldu. Bu beta güncellemesi iPhone kullanıcılarına uzun zamandır bekledikleri yeni özelliği de getiriyor.

iOS 13.4.5 Beta 2 Sayesinde Dinlediğiniz Şarkıları Instagram’da Paylaşabileceksiniz

Spotify kullanıcılarının yıllardır yapabildiği özellik nihayet Apple Müzik kullanıcının hizmetine de sunuldu. Bilindiği gibi Spotify üyeliği olan iPhone kullanıcıları dinledikleri şarkıları Instagram ve Facebook‘ta hikaye olarak paylaşabiliyorlardı. iOS 13.4.5 Beta 2 güncellemesi ile Apple Müzik üyeliği olan kullanıcılarda da artık dinledikleri şarkıları Instagram ve Facebook’ta paylaşabilecek.

Şarkının ismi, albüm kapak fotoğrafı ile kullanıcılar istedikleri şarkıları Instagram ve Facebook hikayelerinde paylaşabilecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.