Xiaomi yeni kulaklık modeli için tarih belli oldu

Xiaomi yeni kulaklık

Xiaomi yeni kulaklık modeli için tarih belli oldu

ABONE OL 

Xiaomi’nin kablosuz kulaklık pazarındaki uygun fiyatlı modelleriyle dikkatleri üzerine çekmişti. Birçoğunda aktif gürültü engelleme modu bulunmuyor. Çin merkezli şirket şimdi aktif gürültü engelleme modu bulunan bir kablosuz kulaklık duyurmaya hazırlanıyor.

Xiaomi Yeni Kulaklık Modeli Geliyor!

Xiaomi, Weibo isimli platform üzerinden bir kablosuz kulaklık görseli paylaştı. Ardında bir başka Weibo kullanıcısı tarafından bu kulaklık modeline ait olduğu iddia edilen bir görsel paylaşıldı. Bu kullanıcı görselin yanı sıra bir de 13 Mayıs tarihini işaret etti.

Tasarımın oval ve ince yapılı olması bu kutu içerisine sığma ihtimalini de beraberinde getiriyor. Yani sızıntıyı yapan kişinin görseli Xiaomi yeni kulaklık modeli olma ihtimali bir hayli yüksek. Aktif gürültü engelleme moduna sahip bir kablosuz kulaklık modeli üreteceğini daha önceden açıklayan Xiaomi, paylaştığı görselde bu detaya yer vermedi.

Ancak sızıntıdaki görselden anlaşıldığı gibi kulaklıkta silikon bulunuyor. Bu detay bu modelde aktif gürültü engelleme modu olma ihtimalini bir hayli yükseltiyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir