Xiaomi şemsiye üretti! İşte detaylar

 Xiaomi şemsiye üretti! İşte detaylar

Xiaomi ürün genişliğini her geçen gün arttırıyor. Akıllı telefon üreticisi olarak bildiğimiz Xiaomi aslında ev içi araç ve gereç üretiminde de bir hayli aktif. Xiaomi son olarak şemsiye üretti. Ancak bildiğimiz şemsiyelerden farklı olarak ters katlanabiliyor. Şimdi tüm detaylara göz atacağız.

Xiaomi Şemsiye Üretti

Xiaomi 90 derece ters bir şekilde katlanabilen şemsiye üretti. Normal bir şemsiye içe doğru kapanırken Xiaomi’nin ürettiği şemsiye ortadan yukarı doğru itilerek kapatılıyor. Bu şekilde katlanması sayesinde şemsiyenin üst kısmında yer alan sular kullanıcının üzerine dökülmüyor.

Xiaomi Şemsiye

Ortadan yukarı doğru itilerek kapatılan şemsiyenin üzerinde biriken su, şemsiyeyi ters çevirerek dökülebiliyor. Şemsiyenin çapı 106 cm ve 2 kişinin rahatlıkla yağmurdan korunmasını sağlıyor.

Ayrıca geliştirilen şemsiyede LED flaş ışığı bulunuyor. Bu sayede yağmurlu havada yürürken oldukça güçlü LED flaş sayesinde rahat bir yürüyüş imkanı sağlıyor.

Xiaomi Akıllı Sebil Üretmişti

Xiaomi alt markalarında olan Youpin tam ismiyle Morfun cep sıcak su sebili üretti. Akıllı su ısıtıcısı olarak kullanılan yeni ürün taşınabilir bir yapıya sahip. Kullanıcılar bu ürünü yalnızca evlerinde değil yanlarında taşıyarak da kullanabilme imkanına sahip. İçerisine konan suyu 4 saniye içerisinde ısıtabilen akıllı sebil bir hayli ilgi çekiyor.

Xiaomi Akıllı Sebil

45, 60, 85, 100 derece olmak üzere 4 farklı sıcaklık ayarı bulunan akıllı su ısıtıcısı 150, 250, 360 ve 500 ml olmak üzere miktar seçeneğini de bünyesinde barındırıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir