Xiaomi Mi Notebook Pro 15 2020 piyasaya sürülüyor

   Xiaomi Mi Notebook Pro 15 2020 piyasaya sürülüyor

  Xiaomi Mi Notebook Pro 15 2020 piyasaya sürülüyor. Xiaomi bugün şirketin 12 Haziran‘da Çin’de kendi dizüstü bilgisayarında Mi Notebook Pro 15 2020 modelini piyasaya süreceğini doğruladı. Adından da anlaşılacağı gibi, cihaz geçen yıl piyasaya sürülen Mi Notebook Pro 15’in halefi olacak.

  Xiaomi Mi Notebook Pro 15 2020 Özellikleri

  Xiaomi tarafından paylaşılan yeni dizüstü bilgisayarın resmi posteri, cihazla ilgili bazı ayrıntıları ortaya çıkardı. Dizüstü bilgisayarın dokulu bir tasarıma sahip bir alüminyum yapıya sahip olacağını gösteriyor. Ekranı çevreleyen çerçeveler dar görünmüyor ancak sol ve sağ kenarlar üst ve alt kenarlara göre oldukça dar.

  Görüntüde ayrıca aygıtın sağ tarafında bir bellek yuvası ile birlikte iki adet Type-C bağlantı girişi olduğunu görüyoruz. Ancak tasarım açısından, yaklaşan dizüstü bilgisayar neredeyse birebir aynı.

  Şirket Mi Notebook Pro 15 2020 modelinin özellikleri ve teknik özellikleri hakkında henüz bir bilgi açıklamadı. 

  Çin’de bu yeni dizüstü bilgisayarın piyasaya sürülmesi, şirketin Hindistan pazarındaki ilk dizüstü bilgisayarını piyasaya sürmesinden sadece bir gün sonra başlıyor. 11 Haziran‘da, yani yarın Xiaomi, Mi Notebook Horizon Edition olduğu söylenen Mi Notebook’unu Hindistan’da piyasaya sürecek.

  Şirket Hindistan pazarı için gelecek olan dizüstü bilgisayarın güçlü kullanıcıları hedef aldığını ve en yeni 10. nesil Intel Core i7 işlemci tarafından destekleneceğini doğruladı. Bu nedenle, cihazın fiyatı uygun fiyatlı dizüstü bilgisayar kategorisine girmeyecektir.

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir