Xiaomi Mi Band 6 tanıtım tarihi ortaya çıktı!

Mi Band 6 tanıtım tarihi

Xiaomi Mi Band 6 tanıtım tarihi ortaya çıktı!

ABONE OL 

Mi Band 5‘in ardından merakla beklenen Mi Band 6’nın tanıtım tarihi ortaya çıktı. Daha önceki sızıntılarla tasarım anlamında neredeyse Mi Band 5’ten farksız olacak Mi Band 6, kullanıcılarına yeni özellikler sunacak.

İşte Mi Band 6 Tanıtım Tarihi!

Xiaomi daha önce yaptığı duyuruda 29 Mart tarihinde birçok cihaz tanıtacağını açıklamıştı. Mi 11 Pro, Mi 11 Ultra ve Mi 11 Lite modellerini duyuracak olan Çin merkezli teknoloji devi, bu cihazların yanında Mi Band 6 modelini de duyuracak. 29 Mart tarihinde karşımıza çıkacak olan Mi Band 6, kandaki oksijen seviyesini tespit edebilecek ve 30 sporu algılayıp takibini yapabilecek.

Xiaomi yeni pil teknolojisi ile geliyor!

Xiaomi Yeni Pil Teknolojisi İle Geliyor

Xiaomi tarafından geliştirilen pil teknolojisinin ismi silikon-oksijen anot olacak. Bu teknoloji sayesinde piller daha ince ve daha çabuk şarj edilebilir olacak. Mi 11 Ultra modelinde yer alması beklenen teknolojinin ses getirmesi ve diğer şirketlerin de dikkatini çekmesi bekleniyor.

Şimdilik bu pil teknolojisi hakkında bilinenler bu kadar. Detayları 29 Mart tarihinde düzenlenecek etkinlikte hep birlikte göreceğiz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.