Xiaomi Mi Band 6 sızıntıları ortaya çıktı!

 Xiaomi Mi Band 6 sızıntıları ortaya çıktı!

Xiaomi’nin sevilen akıllı bileklik serisi Mi Band‘in yeni üyesi bu yıl duyurulabilir. Bir forumda ortaya çıkan sızıntıların Xiaomi Mi Band 6‘ya ait olduğunu iddiaları bir hayli güçlü.

Xiaomi Mi Band 6 Geliyor!

Xiaomi’nin Huami şirketine ürettirdiği Mi Band serisinin yeni üyesi bu yıl karşımıza çıkabilir. Zepp isimli akıllı bileklik uygulaması yine Huami tarafından üretilen Amazfit ve Zepp akıllı saat modellerinde kullanılıyor. Bir forum kullanıcısı Zepp uygulamasında Mi Band 6‘ya dair olduğunu iddia ettiği birtakım sızıntıları keşfetti.

Xiaomi Mi Band 5
Mi Band 5

Akıllı bilekliklerde yer alan uygulama görsellerinin daha kaliteli olduğu gören kullanıcı, bu uygulama görsellerinin Amazfit veya Zepp uygulamasına ait olmadığını keşfetti.

Amazfit ve Zepp akıllı bilekliklerinden farklı olarak iyileştirilmiş görüntü kalitesi ve yeni özelliklerle karşımıza çıkacak olan Mi Band 6, XMSH16HM model numarasıyla karşımızda olacak. Tıpkı Mi Band 5’te olduğu gibi kalp ritmi ölçme ve kandaki oksijeni ölçme (SpO2) özelliklerini de yine kullanıcılarına sunacak. Ayrıca ekranın da Mi Band 5 olduğu gibi 1.1 inç‘ten büyük olması bekleniyor.

Mi Band 5 modelinde 11 aktivite tespiti yapılabilirken bu sayının Mi Band 6‘da 30’a ulaşması bekleniyor. Yeni aktiviteler arasında ise Zumba, Kriket, Dans ve KickBoks yer alıyor.

Mi Band 5 modeli geçtiğimiz yılın haziran ayında duyurulmuştu. Mi Band 6 modelinin de bu yılın aynı döneminde karşımıza çıkabileceği iddia ediliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir