Xiaomi Mi Air 2 Pro videosu sızdırıldı

 Xiaomi Mi Air 2 Pro videosu sızdırıldı

Xiaomi tarafından geliştirilen yeni bir bluetooth kulaklık ortaya çıktı. Tasarım olarak Apple Airpods Pro modelini anımsatan Mi Air 2 Pro, kablosuz kulaklık seven kullanıcılara yeni bir alternatif sunması bekleniyor. Son olarak Mi Air 2 Pro‘ya ait bir video sızıntısı ortaya çıktı.

Xiaomi Mi Air 2 Pro Muhtemel Özellikleri

Gürültü engelleme moduna sahip olan Mi Air 2 Pro, yalnızca 6.5 gram ağırlığa sahip. Gürültü engelleme modu aktifken 5 saat kullanım deneyimi sunan kablosuz kulaklık, gürültü engelleme modu kapalıyken 7 saatlik kullanım deneyimi sunuyor.

Xiaomi Mi Air 2 Pro

Mi Air 2 Pro‘nun en sevindirici özellikleri arasında kablosuz şarj etme bulunuyor. Bütün bu özelliklerin geldiği kaynağa göre kablosuz kulaklık modeli 13 Ekim tarihinde tanıtılacak. Xiaomi’nin Mi Air 2 serisinde Mi Air 2s ve Mi Air 2 SE modelleri bulunuyor. Ancak her iki modelde de gürültü engelleme modu bulunmuyor. Modelin fiyatına henüz herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Xiaomi Mi Air 2 Pro Video Sızıntısı Ortaya Çıktı

Mi Air 2 Pro, tasarım olarak Apple Airpods Pro modelini anımsatıyor. Bu tasarımın tercih edilmesindeki sebep olarak ise global anlamda bu tasarımın beğenilmiş kabul görmüş olması gösteriliyor. Merakla beklenen kablosuz kulaklığın sızdırılan videosu:

Kutusunun açılmasıyla birlikte akıllı telefona çok hızlı bir şekilde bağlanmasıyla dikkatleri çeken model, kablosuz şarj desteğini de barındırıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir