Dünyanın en iyi akıllı telefonu açıklandı

 Dünyanın en iyi akıllı telefonu açıklandı

Consumer Reports isimli araştırma şirketi yüzlerce akıllı telefonu detaylı bir şekilde inceledi. Bu akıllı telefonlar arasından Samsung‘un en çok güvendiği akıllı telefonu birinci sırada yer aldı.

Dünyanın En İyi Akıllı Telefonu!

Dünyanın en iyileri her ne konuda olursa olsun insanlar için büyük önem arz ediyor. Dünyanın en büyük sektörlerinden birisi olan akıllı telefonlar için gerçekleştirilen araştırma bizlere dünyanın en iyi akıllı telefonunu öğrenme şansını verdi.

Consumer Reports isimli araştırma şirketi yüzlerce akıllı telefonu detaylıca inceledi. Bu akıllı telefonlar arasında birbiriyle ciddi rekabet halinde olan ve kullanıcıların akıllarını çeken modeller bulunuyor. Apple tarafında en iyi kabul edilen iPhone 11 Pro Max modeli, Samsung tarafında en iyi kabul edilen Note 20 Ultra, Huawei tarafında en iyi kabul edilen P40 Pro modeli arasında kazanan belli oldu.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Consumer Reports tarafından yapılan detaylı araştırmalar sonucunda dünyanın en iyi akıllı telefonu seçildi. Kullanıcılarına vaat ettiği yüksek performans ve hızın yanı sıra tek şarj ile 36.5 saatlik pil deneyimi, Note 20 Ultra modeline ”Mükemmel” seviyesindeki birinciliği getirdi.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Özellikleri

  • Ekran: 6.9 inç FullHD+ Dinamik AMOLED
  • İşlemci: Exynos 990
  • RAM: 12 GB RAM
  • Depolama: 256GB – 512 GB
  • Ön Kamera: 10 MP
  • Arka Kamera: 108 MP + 12 MP + 12 MP
  • Pil: 4.500 mAh

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir