Xiaomi Mi 11 Pro 80W kablosuz hızlı şarj ile karşımıza çıkabilir

 Xiaomi Mi 11 Pro 80W kablosuz hızlı şarj ile karşımıza çıkabilir

Xiaomi 2020 yılı bitmeden Mi 11 modelini duyurmuştu. Özellikle arka kamera tasarımı ve işlemcisiyle dikkatleri çeken akıllı telefonun tek başına tanıtılınca gözler Mi 11 Pro‘yu aradı. Yakında duyurulması beklenen Mi 11 Pro’nun 80W hızlı şarj desteğini de kullanıcılara sunacağı iddia ediliyor.

Xiaomi Mi 11 Pro 80W Kablosuz Hızlı Şarj Sunabilir

Xiaomi‘nin yalnızca Mi 11 modelini tanıtmasıyla birlikte gözler Mi 11 Pro modelini aramıştı. Daha önce yaptıkları sızıntılarla başarılı olduklarını kanıtlamış analistler ise Mi 11 Pro modelinin duyurulacağını açıklamıştı. Şimdi duyurulması beklenen akıllı telefona dair detaylar da ortaya çıkmaya başladı. Bu detaylara göre Mi 11 Pro modeli 80W kablosuz hızlı şarj desteğini kullanıcılara sunacak. Oldukça ilgi çeken bu detay ile birlikte 120W kablolu hızlı şarj desteği de sunulabilir.

Xiaomi Mi 11 rekorla geldi
Xiaomi Mi 11

Muhtemel Mi 11 Pro Özellikleri

6.81 inç QHD+ OLED ekranıyla karşımıza çıkacak olan akıllı telefon 120 Hz ekran yenileme hızını da bünyesinde barındıracak. 4.000 mAh bataryaya sahip olan akıllı telefon sızdırılan hızlı şarj destekleri ile karşımıza çıkarsa yaklaşık 18 dakikada tam dolum sağlayacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir