Xiaomi Mi 11 Pro 120X Zoom desteğiyle geliyor

 Xiaomi Mi 11 Pro 120X Zoom desteğiyle geliyor

Xiaomi 2020 yılının son günlerinde Mi 11 modelini duyurmuştu. Gözler Mi 11 Pro‘yu aramış ama şirket bu modeli duyurmamıştı. Şimdi ise merakla beklenen Mi 11 Pro modelinin ortaya çıkan kamera sızıntısına göz atacağız.

Xiaomi Mi 11 Pro 120X Zoom Desteği Sunacak

Xiaomi Mi 11 Pro 120X Zoom desteği ile kutusundan çıkacak. Bu destek sayesinde oldukça kullanışlı bir kamera deneyimi sunacak olan Xiaomi, Mi 11 Pro’dan farklı olarak üç değil dörtlü kamera yerleşimi ile kullanıcıların karşısına çıkacak.

Xiaomi Mi 11 Pro 120X Zoom
Digital Chat Station

Sızıntıyı paylaşan ise Digital Chat Station olarak bilinen Weibo kullanıcısı oldu. Daha önceki sızıntılarla başarısını kanıtlayan Digital Chat Station, bu sızıntısında da başarılı olmayı umuyor.

Muhtemel Mi 11 Pro Özellikleri

6.81 inç QHD+ OLED ekranıyla karşımıza çıkacak olan akıllı telefon 120 Hz ekran yenileme hızını da bünyesinde barındıracak. 4.000 mAh bataryaya sahip olan akıllı telefon sızdırılan hızlı şarj destekleri ile karşımıza çıkarsa yaklaşık 18 dakikada tam dolum sağlayacak.

Mi 11 Pro modeli 80W kablosuz hızlı şarj desteğini kullanıcılara sunacak. Oldukça ilgi çeken bu detay ile birlikte 120W kablolu hızlı şarj desteği de sunulabilir.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir