Xiaomi katlanabilir telefon tasarımı sızdırıldı: Tıpkı Huawei Mate X

Xiaomi katlanabilir telefon

Xiaomi katlanabilir telefon tasarımı sızdırıldı: Tıpkı Huawei Mate X

ABONE OL 

Teknoloji firmaları akıllı telefon üretiminde yıllar içerisinde farklı tasarımlar deneyerek ve üreterek karşımıza çıkıyor. Tuşlu telefonlardan akıllı telefonlara geçiş sürecini tamamlayan telefon pazarı artık katlanabilir telefonlara ev sahipliği yapıyor. Son olarak Xiaomi‘nin katlanabilir akıllı telefon tasarımına göz atacağız.

İşte Xiaomi Katlanabilir Telefon Tasarımı

Sızdırılan görüntülerde tasarım olarak Huawei Mate X modelini anımsatan katlanabilir akıllı telefon 6 arka kameraya ev sahipliği yapıyor.

Tasarımda ön kamera yer almıyor. Bu tasarımın hayata geçirilip geçirilmeyeceği ise henüz bilinmiyor. Eğer hayata geçirilirse Samsung ve Huawei‘nin ardından Xiaomi‘de katlanabilir akıllı telefon pazarına girecek.

Xiaomi 120X Zoom Özellikli Bir Telefon Üzerinde Çalışıyor

Rus merkezli bir kaynak tarafından Xiaomi şirketinin 108 MP ana kamera ve 120x dijital zoom özellikli kameraya sahip bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı belirtildi.

Rus kaynağa göre yeni çıkacak akıllı telefon hakkında sızdırılan bilgilere göre 12x optik ve 120x dijital yakınlaştırma yapan periskop bir kamera taşıyacak. Kaynağa göre Xiaomi telefonu tanıtırken müşterileri 120x yakınlaştırma ile ikna etmeye çalışacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir