Xiaomi elektrikli koltuk üretti

Xiaomi elektrikli koltuk

Xiaomi elektrikli koltuk üretti

ABONE OL 

Xiaomi günümüzde yalnızca akıllı telefon ve aksesuarları, kulaklıklar gibi üretimlerin yanında ev araç ve gereçlerini de üretmeye başladı. Xiaomi son olarak elektrikli koltuk üretti.

Xiaomi QIFGeng Elektrikli Koltuk Takımı isminde ürettiği koltuklar sadece Çin pazarına yönelik olacak. Son derece sade bir tasarıma sahip olan elektrikli koltuklar 103 dereceden 160 dereceye kadar esneyebiliyor ve uzanma imkanı tanıyor.

Xiaomi elektrikli koltuk

Tasarım ödülleri alan elektrikli koltuk, 2 farklı moda sahip. Bu modlar ise oturma ve yatma modu olarak ayrılıyor. Elektrikli yapısıyla modlar arası geçişin son derece başarılı olduğu da gelen detaylar arasında yer alıyor.

Peki Xiaomi Elektrikli Koltuk Modelinin Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Xiaomi elektrikli koltuk, 225 dolar (1520 TL + vergiler) fiyat etiketiyle Çin’de satışa sunulacak.

Xiaomi Akıllı Klima Üretmişti

Xiaomi’nin yeni ürünü akıllı klima, 3HP dikey klima olarak tanımlanıyor. Güçlü bir soğutma sistemine sahip olan akıllı klima aynı zamanda iklimlendirme de yapabiliyor. Diğer klimalardan farklı olarak rüzgarı sert değil aksine çok yumuşak bir şekilde odaya iletir.

Hızlı soğutma ve hızlı ısıtma seçeneklerinin bulunduğu akıllı klima birinci dereceden enerji tasarruflu olarak karşımıza çıkıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir