Epic Games A Total War Saga: TROY oyununu ücretsiz dağıtacak

Epic Games A Total War Saga: TROY oyununu ücretsiz dağıtacak

Epic Games A Total War Saga: TROY oyununu ücretsiz dağıtacak

ABONE OL 

Epic Games çıtayı en yükseklere çektikten sonra aşağılara inmeye niyetli görünmüyor çünkü 13 Ağustos tarihinde tanıtılacak olan A Total War Saga: TROY oyununu ilk 24 saat ücretsiz dağıtacak.

Önce GTA 5 sonra Civilization 6 sonra Borderlands oyunlarını ücretsiz yapmasıyla oyun piyasası, Epic Games’in gövde gösterisine sahne oluyor. Özellikle büyük rakipleri Steam, Microsoft gibi firmalarla rekabeti farklı bir seviyeyi taşıması kullanıcılar tarafından Epic Games’i öne çıkaran bir koşul.

A Total War Saga: TROY ücretsiz dağıtılacak

Steam platformu oyunu 2021 yani bir sonraki yıl sunarak zaten rekabette geride kalıyordu. Üstüne Epic Games’in oyunu önce ücretsiz olarak vermesi Steam’e bitirici darbeyi vurmuş olabilir.

Sega Europe Baş Stüdyolar Sorumlusu Tim Heaton konuyla ilgili, “Epic sayesinde, lansman gününde A Total War Saga: TROY ücretsiz olarak sunabilecek. Oyuncular için yapabileceğimiz şey, çok heyecan verici şey. Bu durum, yalnızca Truva’nın masallarını ve efsanelerini Epic’in devasa platformu aracılığıyla geniş bir kitleye getirebileceğimiz anlamına gelmiyor, aynı zamanda yeni oyuncuların Total War’u ilk kez deneyebilecekleri anlamına da geliyor.” açıklamasını yaptı.

Antik Yunan dönemine odaklanan ve Truva Savaşı’nın yaşandığı oyunun sistem gereksinimleri henüz yayınlanmadı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.