Xiaomi akıllı düdüklü tencere üretti! İşte fiyatı

 Xiaomi akıllı düdüklü tencere üretti! İşte fiyatı

Xiaomi tam anlamıyla bir teknoloji şirketi olduğunu gösteren ürünler üretmeye devam ediyor. Son olarak akıllı düdüklü tencere üreten şirket yine dikkatleri üzerine çekmeye başardı.

Xiaomi Akıllı Düdüklü Tencere Özellikleri

Xiaomi‘nin alt markası olan Mijia tarafında üretilen ürün tam ismi MIJIA Smart Electric Pressure Cooker 2.5L olarak biliniyor. 2.5 litre kapasiteli tencere 8 farklı güvenlik korumasıyla kutusundan çıkıyor. Küçük bir kapasitesi olduğu için küçük ailelere yönelik olan Xiaomi akıllı düdüklü tencere, 115 derece sıcaklığa ulaşabiliyor ve diğer ürünlerinde daha fazla basınç sunuyor.

Xiaomi akıllı düdüklü tencere

Normal bir düdüklü tencerenin 40 dakikada pişireceği yemeği 21 dakikada pişirebilen Xiaomi akıllı düdüklü tencere, diğer Mijia ürünleri gibi Mijia uygulamasına entegre edilebiliyor ve kontrolü sağlanabiliyor. Şirket tarafından verilen bir diğer örneğe göre ise normal düdüklü tencerenin 4 saatte pişireceği kırmızı eti, Xiaomi akıllı düdüklü tencere 50 dakikada pişirebiliyor.

Ürün 42 dolar (310 TL + vergiler) fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

Xiaomi Akıllı Su Isıtıcısı Üretmişti

Tam ismi Xiaomi Mijia Multifunctional Smart Electric Kettle olan akıllı su ısıtıcısı 10 farklı güç ayarına sahip. 100W ile 1000W arasında bir kaynatma aralığı bulunan Xiaomi akıllı su ısıtıcısı minimal bir tasarımla kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Çay, kahve ve çorba üretebilmek için hazır tarifleri bulunduğunu da belirtmek gerekiyor.

45 derece ile 85 derece arasındaki sıcaklıkları 12 saate kadar koruyabilen bir yapıya sahip olan akıllı su ısıtıcısı, Xiaomi tarafından üretilen diğer araç gereçler gibi MIJIA mobil uygulamasından kontrol edilebiliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir