Redmi Snapdragon 888 işlemcili en ucuz telefon patenti aldı

 Redmi Snapdragon 888 işlemcili en ucuz telefon patenti aldı

Xiaomi‘nin alt markası olarak faaliyet gösteren Redmi, dünyanın en güçlü işlemcilerinden kabul edilen Snapdragon 888‘e sahip ve en uygun fiyatlı bir akıllı telefon patenti aldı. K11 model isimli olması beklenen akıllı telefon şimdiden akıllı telefon hayranlarını heyecanlandırdı.

Redmi Snapdragon 888 İşlemcili Modelle Geliyor

Yaptığı sızıntılarla başarısını kanıtlayan Digital Chat Station, Redmi’nin en uygun fiyatlı Snapdragon 888 işlemciye sahip bir model duyuracağını iddia etti. Haydn model numaralı ve K11 model isimli olacağını iddia eden Digital Chat Station, en uygun fiyatlı Snapdragon 888’in Redmi tarafından duyuracağını söyledi.

Digital Chat StationRedmi Snapdragon 888 işlemciyle geliyor

Yine Xiaomi‘nin bir diğer markası olan POCO’nun K11 isimli bir modeli bulunuyordu. Yüksek ihtimalle Redmi K11 modeli, POCO K11 modelinin güçlendirilmiş bir versiyonu olması bekleniyor.

Redmi 9 Power Duyurulmuştu

6.53 inç IPS ekrana ve üzerinde 8 megapiksel ön kameraya sahip olan akıllı telefon gücünü Snapdragon 662‘den alıyor. 4 GB RAM ve 64 GB, 128 GB depolama kapasitesine sahip olarak kutusunda çıkıyor. Redmi 9 Power, işletim sistemi olarak ise Android 10, kullanıcı arayüzü olarak ise MIUI 12 ile karşımıza çıkıyor.

Arka kısmında 48 megapiksel ana kamera, 8 megapiksel ultra geniş açı, 2 megapiksel makro kamerası ve 2 megapiksel derinlik kamerasının oluşturduğu dörtlü kamera yerleşimi ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Redmi 9 Power, 18W hızlı şarj destekli 6.000 mAh bataryası ile kutusundan çıkacak. USB-C girişi bulunan akıllı telefon Bluetooth 5.0 bağlantısını da kullanıcılarına sunuyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir