Xiaomi akılı maskeleri satılmaya başlandı

Xiaomi Akılı maske ve filtreleri satılmaya başlandı

Xiaomi akılı maskeleri satılmaya başlandı

ABONE OL 

Xiaomi akılı maske ve filtreleri satılmaya başlandı. Günümüzün en büyük sorunu olan Korona virüsü salgını ile bazı ürünler son derece talep görmeye başladı. 

Çoğu maskeyi dışarıda giymek bile nefes almayı zorlaştırırken kalite ve güvenlik önemli bir etken oluyor. Tabii ki sadece tıbbi olarak sertifikalı olanlar profesyonel kullanım için idealdir. Ancak normal insanlar için temel maskeler dahi iyi olmalıdır. 

Xiaomi Akılı Maske ve Filtrelerinin Amacı

Xiaomi Smartmi kirlilik önleyici hava maskesi öncelikle hava kirliliğini ve toz parçacıklarını filtrelemek içindir, çünkü özellikle endüstriyel Çin şehirlerinde havada bulunan zehirli gazlar ve partiküller oldukça sorun olabilir. 

Ancak bu model bir havalandırma valfi ile donatılmış, bu nedenle diğer etkenlere karşı oldukça verimli bir koruma sağlar. Pus, polen tanesi, otomobil egzozundan çıkan gaz ve çeşitli tehlikeli parçacıklar gibi. 

Xiaomi Smartmi kirlilik önleyici hava maskesi TPU malzemeden yapılmıştır ve üç boyuta sahiptir. S / M / L filtrenin kendisi nano fiberden yapılmıştır ve oldukça etkili olmalıdır. Fiyatı ise 9 dolar.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.