Xiaomi 2021 yılını dolu dolu geçirecek

 Xiaomi 2021 yılını dolu dolu geçirecek

Son yılların adeta parlayan yıldızı olarak gösterilen teknoloji şirketi Xiaomi, bu yılın sonlarında pek fazla ürün duyurmasa da 2021 yılını dolu dolu geçirecek. 4 farklı teknolojiyi birden duyurması beklenen Xiaomi, kullanıcılarını ve hayranlarını şimdiden meraklandırdı.

Xiaomi 2021 Yılına Bomba Gibi Girecek

Çinli teknoloji şirketi Xiaomi 10 yıllık kısa bir maziye sahip. Ancak 10 yıl gibi kısa bir sürede büyük işler başardı. 2020 yılının üçüncü çeyreğinde en fazla akıllı telefon satan üçüncü şirket olan Xiaomi, rakiplerine kısa sürede yetişti. 2020 yılının son aylarını sessiz bir şekilde sürdüren şirket 2021 yılına adeta bomba gibi girecek.

200W hızlı şarj desteği sağlamayı hedefleyen Xiaomi çalışmalarını sıkı bir şekilde sürdürüyor. 120W hızlı şarj desteğini Mi 10 Ultra’da sunan Çinli teknoloji şirketi limitleri zorluyor. Birçok şirket tarafından yürütülen katlanabilir akıllı telefon çalışmaları Xiaomi tarafında da gerçekleştiriliyor. 2021 yılında katlanabilir bir akıllı telefon tanıtması beklenen şirketin ürettiği Mi Mix serisi katlanabilir akıllı telefon olarak nitelendirilmiyor. Tıpkı diğer şirketler gibi dahili bir katlama desteğine sahip olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir