Xiaomi 2021 yılında kaç telefon sattı? İşte resmi açıklama

Xiaomi 2021 yılında kaç telefon sattı? İşte resmi açıklama

Xiaomi 2021 yılında kaç telefon sattı? İşte resmi açıklama

ABONE OL 

Xiaomi yakın zamanda 2021 yılına ait mali raporlarını yayınladı ve birçok bilgi net ve resmi bir şekilde gün yüzüne çıktı. Peki Xiaomi 2021 yılında kaç akıllı telefon sattı?

Xiaomi 2021 Yılında Kaç Telefon Sattı?

Akıllı telefon sektörüne çıkardığı fiyat performans cihazlarıyla ve muazzam denilebilecek bir pil ve şarj performansı ile dikkatleri üzerine çekerek giren ve her geçen gün gücüne güç katan Xiaomi, mali raporlarını yayınladı. Şirket dünya çapında 2021 yılı boyunca kaç akıllı telefon satıldığını açıklarken dünya telefon pazarında kaçıncı sırada yer aldığı da ortaya çıktı.

Xiaomi, açıklanan raporlara göre 2021 yılında 190 milyon akıllı telefon satışı gerçekleştirirken yüzde 14’lük pazar payıyla dünyanın en büyük üçüncü akıllı telefon üreticisi olduğunu açıkladı.

Xiaomi 2021 Yılında 190 Milyon Telefon Sattı

Xiaomi Mi Band 7 Geliyor

Xiaomi Mi Band 7 modelinin yakında karşımıza çıkması bekleniyor. Çin merkezli teknoloji şirketi Xiaomi aldığı bir sertifika ile bu iddiaları kuvvetlendiriyor. Smart Band ismiyle alınan patent ile birlikte yakında Mi Band 7 modelini görebiliriz.

Satışlarıyla Xiaomi tarafından oldukça önemsenen Mi Band serisi büyük bir başarı yakalamıştı. Xiaomi de bu başarıyı yeni modelleriyle birlikte sürdürmek istiyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir