Xiaomi 15 Haziran’da piyasaya metal taşıma bagajı sürecek

   Xiaomi 15 Haziran’da piyasaya metal taşıma bagajı sürecek

  Akıllı ürünlerin en önemli üreticisi Xiaomi, ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Daha birkaç saat önce yaptığımız haberde akıllı kask üreteceğini duyurduğumuz şirket, şimdi de metal taşıma bagajı ürününü piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

  Bagaj anlamında şirketin ilk ürünü olmayan ve Metal Carry-on Luggage serisinin 2. ürünü olan bagaj, alüminyum ve magnezyum alaşımına sahip olacak.

  Güçlü ve hafif bir malzeme kullanılan bagaj, 110 parça olarak üretilip dikkatlice cilalanmış olarak karşımıza çıkacak. Serinin ilk ürününe benzeyen bir tasarıma sahip olan bagaj siyah ve yuvarlatılmış köşeleri gümüş bir renkle sunulacak.

  Xiaomi

  15 Haziran’da tanıtılacak olan ürün için ayrıca teknik bir bilgi verilmedi ancak ürünün 999 yuan (141 dolar) olacağı belirtildi.

  Güçlü ve darbelere dayanıklı bir gövdeye sahip olacak olan metal bagajın fotoğrafına bakıldığında aşınmaya dayanıklı lastik ve arkadan yükselen bir sap dikkat çekiyor. Şirketin bir önceki metal bagajıyla kıyaslandığında ek güvenlik için bir TSA kilit mekanizması kullanılıyor.

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir