HTC Desire 20 Pro yakın zamanda gelecek

HTC Desire 20 Pro yakın zamanda gelecek

ABONE OL 

HTC Desire 20 Pro yakın zamanda gelecek. Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC, son yıllarda akıllı telefon endüstrisinde çok tutarsız. 

Şirket, akıllı telefon pazarında yıllar önce duruşunu kaybetti ve büyükler arenasına geri dönmek için mücadele ediyor. Basitçe söylemek gerekirse, HTC telefonları piyasada iyi performans göstermiyor ve satılmıyor. 

Ancak şirket akıllı telefon işini bırakmayı planlamıyor. Şirket şimdi yeni bir orta sınıf akıllı telefon olan HTC Desire 20 Pro’yu piyasaya sürmeyi planlıyor. 

Bu akıllı telefonun yakın zamanda piyasaya gireceği belli olmaya başladı. Medya raporlarına göre, artan sertifika sayısı HTC Desire 20 Pro’nun piyasaya sürülmek üzere olduğunu kanıtlıyor. 

Bu model 2Q9J1000 cihazı, Google Play Konsolunda  6GB RAM ve Snapdragon 665 yonga seti ile bulundu. Bu akıllı telefonun son zamanlarda Bluetooth SIG ve Wi-Fi Alliance sertifikaları da bulunuyor.

HTC, şu andan itibaren yaklaşan Desire 20 Pro hakkında herhangi bir bilgi yayınlamadı. Bu akıllı telefonun lansman tarihini bilmiyoruz. 

Şimdiye kadar, bu telefonun HTC’nin Android 10 ile ilk cep telefonu olacağını biliyoruz. Ayrıca 6.5 inç LCD (Full HD + çözünürlüklü) ekran ve yan parmak izi okuyucu ile gelecek. Ön tarafta delikli ekran ve arka tarafta üçlü arka kamera bulunacak.

HTC Desire 20 Pro geliyor ancak şirketin finansmanı iyi değil

Birkaç hafta önce, şirket Nisan ayı finansal sonuçlarını açıkladı. En son veriler, Tayvanlı üreticinin bir kriz yaşamaya devam ettiğini teyit ediyor. Rakamlar hakkında konuşmak gerekirse, HTC’nin Nisan ayı için toplam geliri 10 milyon dolar. Bu, bir önceki aya göre% 31,25 ve Nisan 2019’a göre% 49,86 oranında bir düşüş demek oluyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir