Xiaomi 13 Kasım’da İsveç pazarına açılıyor

 Xiaomi 13 Kasım’da İsveç pazarına açılıyor

Çinli telefon üreticisi Xiaomi şu anda toplam 22 ülkede faaliyet gösteriyor. 13 Kasım’da bu ülkeler arasına İsveç’i ekleyerek bu sayıyı 23 yapacak. Xiaomi 13 Kasım’da İsveç pazarına açılıyor.

Xiaomi 13 Kasım’da İsveç’in Stockholm kentinde saat 13:00’da bir etkinlik düzenleyecek. Kuzey Avrupa ülkelerinde akıllı ev ürünlerinin piyasaya sürülmesini ima eden ipuçlarını içeren “Smart Life Made Simple” metni yayınladı. Yayınlanan metinde Mi Elektrikli El SüpürgesiMi Smart Band 4 ve Mi Elektrikli Scooter ve akıllı telefonların yanı sıra İsveç’e gelen ürünlerden bazıları da yer alıyor. 

Çarşamba günü hep birlikte hangi ürünlerinin tanıtıldığı göreceğiz. Xiaomi faaliyet gösterdiği her ülkede oldukça ilgi gördü. Satış rakamları ise şirketin beklentilerinin üzerinde gerçekleşiyor. Sadece telefon değil, elektrikli ev aletleri, scooter‘lar başta olmak üzere birçok ürünüyle diğer teknoloji firmalardan farkını gösteriyor.

 

Xiaomi 13 Kasım’da İsveç pazarına açılıyor

 

Xiaomi geçtiğimiz yıl Türkiye pazarına girmişti ve oldukça güçlü bir giriş yapmıştı. Şu an ülkemizde 5 adet Xiaomi Mi Store bulunuyor. Yerleri ise şöyle:

  • İstanbul Vadi İstanbul AVM
  • İstanbul Forum İstanbul AVM
  • İstanbul Akasya AVM
  • İstanbul Optimum AVM
  • İzmir Optimum AVM

 

İlginizi Çekebilir

Samsung S10 Lite özellikleri sızdırıldı

Deezer ve Sony ortaklık açıkladı

Spotify kullanıcılarını üzecek zam haberi

 

Gökhan Kaya

0 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir