Xiaomi 12S özellikleri göründü! İşlemcisi dikkat çekecek

Xiaomi 12S özellikleri

Xiaomi 12S özellikleri göründü! İşlemcisi dikkat çekecek

ABONE OL 

Akıllı telefon pazarının önemli aktörlerinden olan Xiaomi, yeni akıllı telefonu üzerinde çalışmaya devam ediyor. Yakında duyurulması beklenen Xiaomi 12S isimli akıllı telefonun özellikleri Geekbench testinde göründü.

Xiaomi 12S Özellikleri Yavaş Yavaş Ortaya Çıkıyor

Çin merkezli akıllı telefon şirketi Xiaomi, yakında 12S modeliyle karşımıza çıkacak. Akıllı telefonun özellikleri Geekbench testinde göründü. Gücünü Snapdragon 8+ Gen 1‘dan alacak olan akıllı telefon 12 GB RAM ile karşımıza çıkacak. 2206123SC model numarasıyla görünen akıllı telefon kullanıcılarının karşısına 8 çekirdekli bir işlemci ile çıkacak. Bu da performans anlamında ciddi işler yapacağını bizlere gösteriyor.

Xiaomi 12S, Geekbench’in tek çekirdekli testinde 1.328 puan, çok çekirdekli testinden ise 4.234 puan aldı.

Xiaomi 12S özellikleri göründü

Xiaomi 2021 Yılında Kaç Telefon Sattı?

Akıllı telefon sektörüne çıkardığı fiyat performans cihazlarıyla ve muazzam denilebilecek bir pil ve şarj performansı ile dikkatleri üzerine çekerek giren ve her geçen gün gücüne güç katan Xiaomi, mali raporlarını yayınladı. Şirket dünya çapında 2021 yılı boyunca kaç akıllı telefon satıldığını açıklarken dünya telefon pazarında kaçıncı sırada yer aldığı da ortaya çıktı.

Xiaomi, açıklanan raporlara göre 2021 yılında 190 milyon akıllı telefon satışı gerçekleştirirken yüzde 14’lük pazar payıyla dünyanın en büyük üçüncü akıllı telefon üreticisi olduğunu açıkladı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir