Galaxy Z Flip4 batarya kapasitesi sızdırıldı!

Galaxy Z Flip4 batarya kapasitesi

Galaxy Z Flip4 batarya kapasitesi sızdırıldı!

ABONE OL 

Güney Kore merkezli teknoloji şirketi Samsung, yakında Galaxy Z Flip4 modeliyle karşımıza çıkacak. Akıllı telefona dair sızıntılar sürerken son olarak batarya kapasitesi sızdırıldı.

Galaxy Z Flip4 Batarya Kapasitesi Karşımızda!

Samsung, dikey katlanabilir telefon modeli Galaxy Z Flip serisinin yeni modelini geliştirmeye devam ediyor. Galaxy Z Flip4 isimli yeni akıllı telefonunun batarya kapasitesi sızıntılarda karşımıza çıktı. Merakla beklenen akıllı telefonun bataryası iki parçadan oluşacak. Bu bataryalar sırasıyla 2.555 mAh ve 1.040 mAh kapasiteye sahip.

Toplamda 3.595 mAh kapasiteyle karşımıza çıkacak olan akıllı telefonunun 25W hızlı şarj desteği sunması da bekleniyor. Yeni modelde sunulacak olan batarya kapasitesi bir önceki modele yüzde 12 artışla karşımıza çıkacak.

Galaxy Z Flip4 batarya kapasitesi sızdırıldı!

Samsung UFS 4.0 Duyuruldu

Akıllı telefon devi Samsung, amiral gemisi modellerinde daha hızlı ve verimli bir depolama deneyimi sunmak için UFS teknolojisine yer veriyor. Aktif olarak UFS 3.1 sürümü bulunan bu teknoloji için UFS 4.0 teknolojisi duyuruldu.

Bu teknoloji sayesinde sunulan özellik daha efektif olarak kullanılabilecek. Ayrıca bu depolama sürümünün 4.200 MB/sn okuma hızı, 2.800 MB/sn yazma hızına sahip olduğu da açıklandı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir