Xiaomi 12 tanıtım tarihi ortaya çıktı!

Xiaomi 12 tanıtım tarihi

Xiaomi 12 tanıtım tarihi ortaya çıktı!

ABONE OL 

Xiaomi 12 modeliyle ilgili bugüne kadar çıkan sızıntıların ardından bir de tanıtım tarihi ortaya çıktı. Xiaomi 12 serisinin tanıtım tarihi Digital Chat Station tarafından ortaya atıldı.

İşte Xiaomi 12 Tanıtım Tarihi!

Sızıntılarıyla başarısında kanıtlamış olan Digital Chat Station, Xiaomi 12 serisinin tanıtım tarihini ortaya attı. Ortaya atılan iddiaya göre 28 Aralık tarihinde Xiaomi 12, Xiaomi 12X ve Xiaomi 12 Pro modellerinden oluşan Xiaomi 12 serisinin duyurulacağını açıkladı.

Xiaomi 12 tanıtım tarihi ortaya çıktı!

Xiaomi 12 mini Özellikleri Ortaya Çıktı

Xiaomi 12 mini modelinin özellikleri ortaya çıktı. Bu iddialara göre 12 mini modeli 6.28 inç ekranıyla karşımıza çıkacak. Gücünü Snapdragon 870‘den alacağı iddia edilen akıllı telefon arka kısmında dikey olarak konumlandırılmış üçlü kamera yerleşimi yer alacak. 4.200 mAh bataryasıyla kutusunda çıkacağı söylenen akıllı telefonun 67W kablolu, 50W kablosuz hızlı şarj desteğinin olması bekleniyor.

8 GB, 12 GB RAM kapasiteleri ve 128 GB, 256 GB depolama kapasiteleri akıllı telefonun farklı versiyonlarını oluşturacak. Akıllı telefonun tanıtım tarihi ise henüz net olarak bilinmiyor. Ancak satış fiyatının 564 dolardan başlayacağı iddia edildi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir