Xiaomi 12 hızlı şarj kapasitesi resmileşti!

Xiaomi 12 hızlı şarj

Xiaomi 12 hızlı şarj kapasitesi resmileşti!

ABONE OL 

Xiaomi‘nin çok yakında bir zamanda duyurmayı planladığı Xiaomi 12 serisi hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak 3C sertifikası çıkan Xiaomi 12 modelinin hızlı şarj kapasitesi resmiyet kazandı.

Xiaomi 12 Hızlı Şarj Kapasitesi Artık Biliniyor

Xiaomi tarafından yakında duyurulacak olan Xiaomi 12 serisine dair yeni bir bilgi netleşti. Çin merkezli sertifikasyon kurumu 3C’de Xiaomi 12 modelinin hızlı şarj desteği göründü. Bu bilgiye göre Xiaomi 12 serisinin girişim modeli olan Xiaomi 12’nin 67W hızlı şarj desteği netlik kazandı.

Gücünü en yeni işlemci modellerinden olan Snapdragon 8 Gen 1’den alması beklenen akıllı telefon serisinin mini modelinin özellikleri ortaya çıkmıştı.

Xiaomi 12 hızlı şarj kapasitesi resmileşti!

Xiaomi 12 mini Özellikleri Ortaya Çıktı

Xiaomi 12 mini modelinin özellikleri ortaya çıktı. Bu iddialara göre 12 mini modeli 6.28 inç ekranıyla karşımıza çıkacak. Gücünü Snapdragon 870‘den alacağı iddia edilen akıllı telefon arka kısmında dikey olarak konumlandırılmış üçlü kamera yerleşimi yer alacak. 4.200 mAh bataryasıyla kutusunda çıkacağı söylenen akıllı telefonun 67W kablolu, 50W kablosuz hızlı şarj desteğinin olması bekleniyor.

8 GB, 12 GB RAM kapasiteleri ve 128 GB, 256 GB depolama kapasiteleri akıllı telefonun farklı versiyonlarını oluşturacak. Akıllı telefonun tanıtım tarihi ise henüz net olarak bilinmiyor. Ancak satış fiyatının 564 dolardan başlayacağı iddia edildi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir