Samsung Galaxy S22 renkleri belli oldu!

Galaxy S22 renkleri

Samsung Galaxy S22 renkleri belli oldu!

ABONE OL 

Samsung‘un önümüzdeki yılın şubat ayında duyuracağı iddia edilen Galaxy S22 serisine dair yeni detaylar karşımıza çıkmaya başladı. Bu sızıntıda Galaxy S22 serisinin renkleri ve depolama kapasitesine dair detaylar yer alıyor.

İşte Samsung Galaxy S22 Renkleri!

Önümüzdeki yılın ilk çeyreği Samsung için bir hayli hareketli geçecek. İlk olarak ocak ayında Galaxy S21 FE modelini duyurmayı planlayan Güney Kore merkezli teknoloji devi şubat ayında da Galaxy S22 serisi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu modellerin sık sık sızıntıları karşımıza çıkıyor. Son olarak Galaxy S22 renkleri ve depolama kapasitesi göründü.

Samsung Galaxy S22 serisi siyah, beyaz, yeşil ve Rose Gold olmak üzere dört farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkacak. Ayrıca seride 128 GB ve 256 GB olmak üzere iki farklı depolama kapasitesi yer alacak. Depolama kapasitesi microSD kart ile 512 GB‘a yükseltilebilecek.

Galaxy S22 Ultra
Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Serisi Kamera Detayları Görünmüştü

Ice Universe tarafından paylaşılan sızıntıya göre Galaxy S22 ve Galaxy S22 Plus modelleri üç kameradan oluşan bir kamera kurulumu ile karşımıza çıkacak. Bu kurulumu 50 megapiksel ana kamera, 12 megapiksel ultra geniş açı kamerası ve 10 megapiksel 3x telefoto kamerası oluşturacak. Bu kamera kurulumunda Sony tarafından geliştirilen bir kameranın da bulunmasına pek muhtemel gözüyle bakılıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir