Apple kurucu ortağının kripto parası WOZX yükselmeye devam ediyor

 Apple kurucu ortağının kripto parası WOZX yükselmeye devam ediyor

Apple kurucu ortakları arasında yer alan Steve Wozniak, geçtiğimiz günlerde Efforce (WOZX) isimli kripto parasını duyurmuştu. 1 milyar sabit arzla piyasada alınıp satılabilen kripto para, ilk çıktığı fiyatından bu yana büyük yükseliş kat etti.

WOZX Yükselmeye Devam Ediyor!

Apple kurucu ortağı Steve Wozniak, Efforce (WOZX) isimli kripto parasını geçtiğimiz hafta duyurmuştu. 0.1 dolar fiyatıyla satış sunulan token 3 Aralık tarihinde HBTC isimli kripto para borsasında listelenmişti ve kısa sürede fiyatı yükselmişti. Dün 1.40 dolar olan fiyatı bugün Bithumb isimli Güney Kore merkezli kripto para borsasında listelenmesinin ardından 2.99 dolara kadar yükseldi. Bu içerik hazırlanırken 2.70 dolar fiyatıyla alıcı buluyor.

Efforce

Projenin ilk Blockchain tabanlı enerji tasarrufu platformu olduğunu belirten Steve Wozniak, projenin amacını şöyle anlatmıştı:

”Efforce’u, herkesin dünyanın dört bir yanındaki enerji verimliliği projelerine katılmasını ve bunlardan finansal olarak yararlanmasını sağlayan ve önemli çevresel değişiklikler yaratan ilk merkezi olmayan platform olarak yarattık.”

Geliştirilen token, platformda yer alan enerji tasarrufu projelerinde yer almak isteyen kişiler tarafından kullanılacak. Bu kişiler tasarruf ettiği enerji miktarı kadarıyla ödül kazanacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir