WhatsApp mesajları kendi kendini imha edecek

WhatsApp mesajları kendi kendini imha edecek

ABONE OL 

WhatsApp kullanıcılarının uzun zamandır beklediği karanlık mod güncellemesi geçtiğimiz günlerde gönderildi. WhatsApp mesajları kendi kendini imha edecek. WhatsApp yine beklenen bir özellik olan ‘kendi kendini imha eden mesaj’ özelliğini yakın zamanda kullanıcılarla buluşturması bekleniyor.

Kullanıcılardan belirli bir zaman kısıtı istenerek ayar gerçekleştirilecek ve o belirlenen tarihe göre WhatsApp mesajları kendi kendine imha edecek. Bir yıl, bir ay, bir hafta, bir gün, bir saat seçeneklerinin yer alacağı güncellemenin yakın zamanda kullanıcılarla buluşturulması bekleniyor.

WhatsApp mesajları kendi kendini imha edecek

Ayrıca ayar yapıldıktan sonra mesajların kenarından bir süre olacak ve seçilen tarihe göre silme işlemi gerçekleşecek. WhatsApp’in bu güncelleme ile birlikte kullanıcıların isteklerine karşılık kulak verdiğini de göstermek istiyor.

WhatsApp mesajları kendi kendini imha edecek

WhatsApp Nihayet Karanlık Moda Kavuştu

WhatsApp nihayet karanlık moda kavuştu. iOS ve Android‘de yeni bir karanlık mod özelliği eklendi. iOS 13 veya Android 10‘da sistem düzeyinde zaten karanlık modu etkinleştirdiyseniz WhatsApp otomatik olarak karanlık moda geçecektir. Facebook‘un sahip olduğu mesajlaşma servisi dünya çapında iOS ve Android cihazlar için çok talep edilen bir özelliği yani karanlık modu WhatsApp’a ekledi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir