WhatsApp medya paylaşım ekranında küçük değişiklik!

WhatsApp medya paylaşım

WhatsApp medya paylaşım ekranında küçük değişiklik!

ABONE OL 

Dünyanın en çok kullanılan çevrim içi mesajlaşma uygulaması WhatsApp yayınlacağı bir güncelleme ile medya paylaşım (fotoğraf, video, GIF) ekranın ufak bir değişikliğe gitme kararı aldı.

WhatsApp Medya Paylaşımında Ufak Değişiklik!

WhatsApp, kullanıcıların medya paylaşımı yaparken karşılaştığı ekranda ufak bir değişiklik yaptı. Bu değişikliği ilk olarak Android kullanıcılarına gönderecek şirket, gönderimi yapılacak medyanın açıklamasının yazıldığı kısmı kutucuk içine aldı.

WhatsApp medya paylaşım ekranında küçük değişiklik!

Gizlilik politikası onayı istemesiyle birlikte dünya çapında eleştirilerin odağı olan WhatsApp, bu eleştirileri alırken de uygulamayı geliştirmekten geri kalmıyor. Güncellemenin henüz duyurulacağı tarih açıklanmazken yakın zamanda kullanıcılara sunulması bekleniyor.

WhatsApp Kullanıcılarını Kazanmak İstiyor!

WhatsApp kaybettiği kullanıcıları geri kazanmaya çalışıyor. Gizlilik sözleşmesi ile verilerin paylaşılabilmesi için onay isteyen WhatsApp yönetimi, onay süresini 15 Mayıs tarihine ertelemişti. 15 Mayıs tarihine kadar gizlilik sözleşmesini onaylamayan kullanıcılar bir hafta daha arama ve mesajları alabilecek. Ancak bu mesajlara cevap verilemeyecek.

Birçok sosyal medya uygulaması üzerinden reklam vermeye başlayan WhatsApp, hangi kullanıcı verilerinin bu gizlilik sözleşmesi kapsamında olmadığını bu reklamlarda belirtiyor. Yakın zamanda ülkemizde birçok kullanıcı alternatif çevrim içi mesajlaşma uygulamalarına yönelmişti. Bu gibi reklamlar sayesinde kullanıcılar geri kazanılmaya çalışılıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir