Nubia Red Magic 6 tasarımı paylaşıldı!

 Nubia Red Magic 6 tasarımı paylaşıldı!

4 Mart tarihinde duyurulacak olan Nubia Red Magic 6 geçtiğimiz günlerde özellik sızıntısıyla karşımıza çıkmıştı. Akıllı telefon şimdi de arka kasa tasarım paylaşımıyla karşımıza çıktı.

İşte Nubia Red Magic 6 Tasarımı!

Nubia resmi Weibo hesabından paylaşılan görsel ile ortaya çıkan Red Magic 6, renkli bir arka kamera tasarımıyla kutusundan çıkacak. Paylaşılan tasarım arka kasanın tam orta kısmındaki siyah şerit ile dikkatleri çekiyor.

Nubia, 4 mart tarihinde tanıtılacak olan akıllı telefonun üretimi için dünyaca ünlü oyun şirketi Tencent Games ile anlaşmıştı.

Nubia Red Magic 6 tasarımı

Nubia Red Magic 6 Hızlı Şarj Desteği İle Dikkat Çekecek!

Oyunculara yönelik üretilen akıllı telefonlara bir yenisi ekleniyor. Nubia tarafında üretilen ve 4 Mart tarihinde lansmanı düzenlenecek olan akıllı telefon Snapdragon 888‘den gücünü alacak. 144 Hz ekran yenileme hızıyla birlikte 120W hızlı şarj desteğini de kullanıcılarıyla buluşturacak olan Nubia, 5 dakikada 0’dan yüzde 50 seviyesine hızlı şarj desteğini sunacak.

Ayrıca yüksek hızlı şarj desteği ile meydana gelebilecek yüksek ısıdan bataryayı korumak için önlemler alındığı da yöneticiler tarafından dile getirildi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir