WhatsApp market alışverişi getiriyor!

WhatsApp market alışverişi getiriyor!

WhatsApp market alışverişi getiriyor!

ABONE OL 

WhatsApp, daha kullanılır bir platform olabilmek için yeni özellikler sunmaya devam ediyor, şirketin şimdi de JioMart ile anlaştığı ve platform üzerinden market alışverişi yapılacağı açıklandı.

WhatsApp Market Alışverişi Getiriyor!

WhatsApp, Hindistan’da bir e-ticaret şirketiyle işbirliği yaptığını açıkladı. Anlaşmanın karşılığı olarak platform üzerinden market alışverişi özeliği test edilmeye başlandı.

Şirket, JioMart platformu ile tüm market kataloğuna ulaşılabileceğini, sepete ürün eklenebileceğini ve platformdan ayrılmadan ödeme yapılabileceğini ve WhatsApp market siparişinin oluşturulacağını açıkladı.

Mark Zuckerberg, özelliğin yakın bir zamanda testlere başladığını ve bir an önce tüm kullanıcılara sunmak istediklerini açıkladı.

Hindistan’da JioMart ile ortaklığımızı başlatmaktan heyecan duyuyoruz. Bu, WhatsApp’taki ilk uçtan uca alışveriş deneyimimiz. İnsanlar artık JioMart’tan yiyecek satın alabilirler. Ek olarak bunun gibi temelli deneyimler, insanların ve işletmelerin önümüzdeki yıllarda iletişim kurma yolu olacak.

Silinen mesajlar geri gelecek!

WhatsApp’tan Silinen Mesajlar Geri Gelecek

WhatsApp Android uygulamasında 2.22.18.13 sürümünde az sayıda kullanıcı tarafından test edilen yeni özellik önümüzdeki hafta daha çok kişiye ulaşacak. Yeni özelliğin çalışma sistemi ise şöyle: Gönderdiğimiz mesajı Herkesten Sil dedikten sonra karşımıza bir Geri Al butonu çıkacak ve bu sayede sildiğimiz bir mesajı geri alabileceğiz.

Yukarıda gördüğünüz UNDO seçeneği sayesinde herkesten silinen mesajları geri alabiliyoruz ancak bunu mesajı sildikten sonra ne kadar süreyle yapacağımız belli değil.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir