WhatsApp kaybolan mesajlar özelliğini güncelliyor

WhatsApp kaybolan mesajlar özelliği

WhatsApp kaybolan mesajlar özelliğini güncelliyor

ABONE OL 

WhatsApp tarafından kullanıcılara sunulan en yeni özelliklerden olan ”kaybolan mesajlar” özelliği yeniden düzenleniyor. Normalde 7 gün olan kaybolan mesajlar özelliğine 90 gün seçeneği de ekleniyor.

WhatsApp Kaybolan Mesajlar Özelliği Yeni Bir Seçeneğe Kavuşuyor

WhatsApp, kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunabilmek için yeni yeni özellikle duyuruyor. Bazen ise daha önce sunmuş olduğu özellikleri iyileştiriyor. Son olarak ”kaybolan mesajlar” özelliğine 90 gün seçeneği ekleniyor. 24 saat, 7 gün seçenekleri arasında yakın zamanda 90 gün seçeneği de bulunacak.

Henüz bu özelliğin duyurulacağı tarih belli değil ancak Beta sürümünde yer aldığı biliniyor. Bilinmesi gereken bir detay da Beta da görünen her özellik, kararlı bir sürüm ile duyurulmuyor.

WhatsApp kaybolan mesajlar özelliğini güncelliyor

WhatsApp Telegram’ın Özelliğini Sunacak!

WhatsApp, Telegram tarafından kullanıcılara sağlanan büyük boyuttaki videoları göndermek için altyapı çalışmalarına başladı. Telegram, kullanıcılarına 2 GB büyüklüğündeki dosyaları gönderme imkanı sunuyor. Sadece bu özelliği için bile Telegram kullanan kullanıcıların sayısı bir hayli fazla. WhatsApp’ta bu veriyi gördü ve harekete geçti.

Normalde WhatsApp kullanıcıları 16 MB’dan büyük resim, video veya ses kaydı gönderemiyor. Bu sebepten dolayı yoğun tepkilere maruz kalıyordu. Ancak WhatsApp’ın yeni güncelleme kodları arasında ”video yükleme kalitesi” göründü. Bu da videoların istenilen kalitede gönderilebileceğini gösteriyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yazılım kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir