WhatsApp çıkartma yapma desteği sunabilir

WhatsApp çıkartma

WhatsApp çıkartma yapma desteği sunabilir

ABONE OL 

Dünyanın en popüler çevrim içi mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıcılarına sohbetlerinde kullanabileceği çıkartma gönderme desteği sağlıyor. Bu sayede emojilerle birlikte çıkartmalarda kullanılabiliyor. Gelen iddialara göre WhatsApp yakında bu çıkartmaları oluşturmak için kullanıcılara izin verebilir.

WhatsApp Çıkartma Desteği Sağlayacak

91Mobiles haberine göre WhatsApp yakında kullanıcılarına çıkartma yapma imkanı verecek. Şu an çıkartmalar üçüncü parti kaynaklar sayesinde kullanılabiliyor. Ancak WhatsApp‘ın bu konuda çalışmalara başladığı ve yakında her kullanıcının kendi çıkartmasını oluşturabileceği bir sistem üzerinde çalışıyor.

Önümüzdeki aydan itibaren de özelliğin tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor.

WhatsApp çıkartma yapma desteği sunabilir

WhatsApp Web Geliştiriliyor

Dünyanın en popüler çevrim içi mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, masaüstü üzeri sürümü WhatsApp Web için yeni bir özellik duyurdu. Bu özellik sayesinde WhatsApp Web kullanmak isteyen kişiler artık akıllı telefonlarından internet bağlantısı koptuğunda da WhatsApp Web kullanmaya devam edebilecek.

Henüz Beta sürecinde olan bu yeni uygulamayı akıllı telefonlardan aktif hale getirmek gerekiyor. Bu özelliği kullanmak isteyen kişiler WhatsApp Ayarlar Bağlı Cihazlar Çoklu Cihaz Beta Programı adımlarını izleyip Beta programına katılmaları gerekiyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yazılım kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir