Watch Dogs 2 oyunu 45 dakikalığına ücretsiz olacak

Watch Dogs 2 oyunu 45 dakikalığına ücretsiz olacak

Watch Dogs 2 oyunu 45 dakikalığına ücretsiz olacak

ABONE OL 

Son aylarda başlayan ücretsiz oyun dağıtma furyasına yeni bir soluk geliyor ve Ubisoft tarafından bir etkinlikle 265 TL değerinde olan Watch Dogs 2 oyunu, 45 dakikalığına ücretsiz olarak dağıtılacak.

12 Temmuz Pazar günü Ubisoft Forward etkinliği Türkiye saatiyle 22:00‘da başlayacak. Bu etkinlik kapsamında da UPlay hesabı bulunan kullanıcılar için farklı kampanyalar düzenlenecek.

Etkinlik kapsamında bazı oyunlar ve oyun içi öğeler indirime düşecek ya da ücretsiz dağıtılacak. Aynı zamanda etkinlik içerisinde PlayStation 5 ve Xbox Series X için yeni oyunlar da duyurulacak. Tüm bunlar zaten kullanıcıları heyecanlandırırken şirket öyle bir kampanya açıkladı ki tüm bunları unutturdu.

Watch Dogs 2 oyunu 45 dakikalığına ücretsiz olacak

Epic Games tarafından Mart ayında serinin ilk oyunu Watch Dogs’u ücretsiz hale getirmişti, şimdi de oyunun meraklıları, yeni kampanya ile serinin ikinci oyununu ücretsiz olarak kütüphaneye ekleyebilir ancak, bu hamle için süremiz çok kısıtlı.

Etkinlik 12 Temmuz Pazar günü Türkiye saati ile 22:00’da başlayacak ve kullanıcılar yalnızca 45 dakikalığına -eğer başarabilirlerse- oyunu ücretsiz olarak alabilirler.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir