PUBG Mobile yeni Livik haritasını yayınladı

PUBG Mobile yeni Livik haritasını yayınladı

PUBG Mobile yeni Livik haritasını yayınladı

ABONE OL 

Dünyanın son zamanlarda en çok oynanan mobil oyunu olan PUBG Mobile bugün 0.19.0 güncellemesiyle beraber Livik haritasını yayınladı.

Geliştiriciler, yeni güncelleme için yama notlarını, mobil cihazlardaki en popüler battle royale oyunlarından birinde görmeyi bekleyebileceğimiz tüm değişiklik ve iyileştirmelerle paylaştı. Livik, küçük bir 2×2 alanda 15 dakikalık maçlar yapacak olan İskandinav tarzı bir harita olarak tanımlandı. Ayrıca, Royale Pass Sezon 14: Spark the Flame’ın 14 Temmuz’dan başlayacağı da açıklandı. Yama notları, bu güncellemenin Android cihazlarda yaklaşık 1.84GB ve iOS cihazlarda 2.13GB gerektirdiğini belirtti.

PUBG Mobile update 0.19.0 with Livik map now available for iOS and ...

Livik haritası

İskandinav tarzı harita 2km x 2km boyutundadır. Oyuncular P90 SMG ve Mk 12 nişancı tüfeği olmak üzere iki özel silahla yaklaşık 15 dakikalık maçlar yapacak. Ayrıca yeni bir araç da var, Livik’e özel Monster Truck aracı da bulunuyor. Erangel ve Miramar gibi klasik haritaların bir parçasıdır. Geliştiriciler, bu yeni haritanın hala beta aşamasında olduğunu ve zaman içinde ayarlanıp geliştirileceğini belirtti.

PUBG Mobile adds Livik map made specifically for phones and ...

PUBG Mobile güncellemesi 0.19.0 yama notları

Güncelleme, 7 Temmuz’dan itibaren bugün tüm PUBG Mobile oyuncularına sunuldu ve şirket tarafından Reddit’te paylaşılan yama notlarına göre, 7 Temmuz ve 13 Temmuz arasında güncellemeyi indirenler 2.888 BP, 100 AG ve Kabus Kaskı kazanacak. Yama notları 0.19.0 güncellemesinin parçası olacak her şeyi ve yakında çıkacak bazı özellikleri ortaya çıkardı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir