Voice sosyal medya uygulaması tüm dünyaya açılıyor

Voice sosyal medya uygulaması

Voice sosyal medya uygulaması tüm dünyaya açılıyor

ABONE OL 

EOS isimli kripto paranın arkasındaki şirket olan Block.one geçtiğimiz yılın son aylarında duyurduğu Voice projesi nihayet tüm dünyaya açılıyor. Voice isimli sosyal medya uygulaması 14 Şubat‘ta ilk aşamada yalnızca Amerika Birleşik Devletleri‘nde kullanıma açılmıştı.

Voice Sosyal Medya Uygulaması

Voice nihayet tüm dünyanın kullanımına açılıyor. Block.one tarafından yapılan açıklamalara göre 4 Temmuz tarihinde Voice global olarak kullanıma açılacak.

EOS ile entegre bir şekilde çalışacak ve EOS’un Blockchain ağının kullanacak olan Voice projesinin internet domain adresine (Voice.com) 30 milyon dolar ödeme yapılmıştı.

Voice kullanıcıların tüm bilgileri Blockchain teknolojisi ile saklanacak ve güvenerek bilgiler uygulamaya verilebilecek. Block.one şirketi domain ücreti dışında projeye 120 milyon dolar yatırım gerçekleştirmişti.

Voice Sosyal Medya Uygulaması

Voice Sosyal Medya Uygulamasının Diğer Uygulamalardan Farkı Ne Olacak?

Voice kullanıma sunulduğu zaman bir çok kişinin ilgisini çekecektir. En beklenen durum ise sosyal medya fenomenlerinin bu uygulamayı aktif bir şekilde kullanmaları olacaktır. Çünkü bu uygulamanın diğer sosyal medya uygulamalarından en önemli farkı kullanıcılarına gelir elde etme imkanı sağlayacak olmasıdır. Böyle bir sosyal medya uygulaması günümüzde mevcut değildir. Ayrıca Voice, fake (sahte) hesapları da ortadan kaldıran bir özellikle karşımıza çıkacak. Voice kimlik doğrulaması yapılarak kullanılabilecek. Sahte hesaplardan ve dolandırıcılardan arındırılmış bir sosyal medya kullanımı sunacaktır.

Kullanıcıları Gelir Elde Edebilecek

Hali hazırda var olan sosyal medya uygulamalarından gelir etmek mümkün değildir. Ancak Voice uygulaması kullanıcıların aldıkları beğeni kadar Voice Token ile ödüllendirecek. Beğeni arttıkça o içeriğin görüntülenmesi de artacak ve daha fazla gelir elde etmek imkanı sağlayacak. Voice uygulaması beğeni, yorum hilelerine karşı güvenlikli olarak sunulacak. Herkes tarafından kullanılması beklenen uygulama kullanıcılarına 1 EOS hesabı da hediye edecek. Bu sayede kazanılan Token’ler EOS hesabına aktarılıp satılabilecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir