Vivo V20 ve Vivo V20 SE özellikleri ve tasarımı sızdırıldı

 Vivo V20 ve Vivo V20 SE özellikleri ve tasarımı sızdırıldı

21 Eylül tarihinde tanıtılacağı duyurulan Vivo V20 ve Vivo V20 SE tasarımı sızdırıldı. Ülkemizdeki akıllı telefon pazarına da resmi olarak giriş yapan akıllı telefon üreticisi yeni modelleriyle karşımıza çıkıyor.

Vivo V20 Muhtemel Özellikleri

6.44 inç S-AMOLED ekrana ve üzerinde 44 megapiksel ön kameraya ev sahipliği yapacak. Gücünü Snapdragon 720G‘den alacak olan akıllı telefon 33W hızlı şarj destekli 4.000 mAh bataryayla kutusundan çıkacak. Arka kısmında 64 megapiksel, 8 megapiksel ve 2 megapiksel olmak üzere üçlü kamera yerleşimi yer alacak.

Vivo V20

Vivo V20 SE Muhtemel Özellikleri

6.44 inç S-AMOLED ekrana ve üzerinde 32 megapiksel ön kameraya ev sahipliği yapacak. Gücünü Snapdragon 665‘den alacak olan akıllı telefon 33W hızlı şarj destekli 4.100 mAh bataryayla kutusundan çıkacak. Arka kısmında 48 megapiksel, 8 megapiksel ve 2 megapiksel olmak üzere üçlü kamera yerleşimi yer alacak.

Vivo V20 SE

Damla çentik ekran ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanan iki model de işletim sistemi olarak Android 10, kullanıcı arayüzü olarak ise FunTouchOS 11 yer alacak. Her iki modelde de 8 GB RAM ve 128 GB depolama kapasiteye sahip olması bekleniyor. Ayrıca NFC desteğinin bulunduğunu da belirtmek gerekiyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir