Vivo S12 Pro göründü!

Vivo S12 Pro

Vivo S12 Pro göründü!

ABONE OL 

Vivo yakında S12 serisi ile karşımız çıkacak. Vivo S12 ve Vivo S12 Pro isimli modeller 22 Aralık tarihinde duyurulacak. Daha önce S12 modeline dair sızıntılar ortaya çıkmıştı. Şimdi ise Vivo S12 Pro modeli göründü.

Vivo S12 Pro Tasarımı Göründü

Vivo S12 Pro modelinin çift ön kamera ve üçlü arka kamera dizilimiyle karşımıza çıkacağı göründü. Akıllı telefonun hem arka hem de ön kısmı net bir şekilde görünüyor. Fotoğraftan da anlaşılacağı gibi Vivo S12 Pro modeli çentik ekran ile kutusundan çıkacak.

Vivo S12 Pro göründü!

Vivo S12 Özellikleri Görünmüştü

Vivo yakında iki yeni akıllı telefonla karşımıza çıkacak. Vivo S12 ve Vivo S12 Pro isimli akıllı telefonların özellikleri duyurulmasından önce ortaya çıktı. 22 Aralık tarihinde karşımızda çıkacak olan Vivo S12 modeli 6.44 HD+ inç AMOLED 90 Hz ekran yenileme hızına sahip ekranıyla karşımıza çıkacak. İki ön kamera ile karşımıza çıkacak olan akıllı telefonun 44 megapiksel ve 8 megapiksel barındırması bekleniyor.

Arka kısmında ise 108 megapiksel ana kamera, 8 megapiksel ultra geniş açı kamerası ve 2 megapiksel makro kamerasının oluşturduğu üçlü kamerayla karşımıza çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor. Akıllı telefonun gücünü MediaTek Dimensity 1100‘dan alması bekleniyor. 8 GB, 12 GB RAM ve 256 GB depolama kapasitesi de akıllı telefonun özellikleri arasında yer alıyor.

Tasarım olarak da çentik ekran tasarımıyla karşımıza çıkması beklenen Vivo S12’nin 44W hızlı şarj destekli 4.200 mAh kapasitesi kutusundan çıkacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir