iPhone SE 3 deneme üretimi başlıyor!

iPhone SE 3

iPhone SE 3 deneme üretimi başlıyor!

ABONE OL 

Bilindiği gibi Apple eylül aylarının dışında duyurduğu tek model olan SE için yeni bir model üzerinde çalışıyor. Gelen iddialara göre yeni model 5G destekli olacak ve bu model için deneme üretimi başlayacak.

iPhone SE 3 Sonunda Geliyor

iPhone SE 3 modeli için bugüne kadar defalarca iddia ortaya atıldı. Bu iddialara bir yenisi daha eklendi. Gelen son iddiaya göre iPhone SE 3 modeli 2022 yılında karşımıza çıkacak. Deneme üretiminin başlayacağı ve ardından seri üretime geçileceği gelen iddialara arasında yer alıyor. Ayrıca akıllı telefonun tıpkı iPhone 12 ve iPhone 13 serilerinde olduğu gibi 5G desteği barındırması bekleniyor.

5G’nin dünyada bir hayli yaygınlaştığını düşünürsek bu detay pek de sürpriz olmayacak. Henüz net bir tarih olmasa da mart veya nisan ayında yeni iPhone SE modeli karşımıza çıkacak.

iPhone SE 3
iPhone SE 3 deneme üretimi başlıyor!

iPhone 13 Satışları Talep Sebebiyle Azaldı

iPhone 13 serisine olan talebin azaldığı açıklandı. Bu talep azalmasına ise yaklaşan tatil dönemlerinin sebep olduğu ifade edildi. 90 milyon adet iPhone 13 satmayı hedefleyen Apple bu hedefini 10 milyon adet azaltmıştı. Dünyada süregelen çip sıkıntısının da da hedeflerin azaltılmasına sebep olduğu biliniyor.

Analistler tarafından yayınlanan raporlara göre Apple, 2021 yılının son çeyreğinde 117.6 milyar dolar gelir elde edecek. Bu da şirket için bir rekor anlamına geliyor. Ayrıca yılların son çeyrekleri Apple için ilk çeyrek anlamına geliyor. Eylül ayında duyurulan modeller sebebiyle Apple asıl geliri eylül ve aralık ayları arasında elde ediyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir